Zapoznaj się z ofertą.

Wybierając nas masz gwarancję dobrego kontaktu i bezpieczeństwa danych!

Ikona archiwizacji dokumentów

Archiwizacja dokumentów

Bałagan w dokumentacji? Znalezienie odpowiedniego dokumentu zajmuje zbyt wiele czasu? Pozwól sobie pomóc! Przeprowadzimy archiwizowanie (porządkowanie) dokumentów oraz akt i to wszystko w Twojej firmie! Od tej chwili każdy dokument będzie na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź szczegóły
Ikona przechowywania dokumentów

Przechowywanie dokumentów

Brakuje miejsca na przechowywanie dokumentów? Jest ich z roku na rok coraz więcej? My możemy je dla Ciebie przechować! Dajemy gwarancję, że z dokumentami nic się nie stanie, będą pod opieką naszych ekspertów - wykwalifikowanych pracowników.

Sprawdź szczegóły
Ikona skanowania dokumentów

Skanowanie dokumentów

Czyli digitalizacja (ucyfrowienie) - przenoszenie dokumentów do komputera poprzez skanowanie. Jest to doskonała ochrona/kopia oryginalnego dokumentu w razie jego zniszczenia oraz szybki i łatwy dostęp w razie konieczności udostępnienia dokumentu użytkownikowi.

Sprawdź szczegóły
Ikona zakresu prac

Zakres prac związanych z porządkowaniem oraz przechowywaniem dokumentów

Sprawdź szczegóły
Ikona niszczenia dokumentów

Niszczenie dokumentów

Nie pozwól by niepotrzebne, ale ważne dokumenty trafiły w niepowołane ręce! Uwolnimy Cię od tego kłopotliwego tematu i bezpiecznie zniszczymy całą dokumentację za Ciebie. Dokładamy wszelkich starań by powierzone nam dokumenty zostały jak najszybciej zniszczone.

Sprawdź szczegóły